Vyberte stránku

Kdo vystoupí na Success & Fuckup stories?

Zahájení

Přivítání rektorem UJEP, zástupci kraje a dalšími partnery. Vystoupí také Ondřej Červinka z aplikace Myia a vysvětlí, jak ji použít a jak na ní během Festupu vyhrát iPhone!

14:00 – 14:30

Google: Ingrid Popovič

Google zná každý, ale kdo se setkal tváří v tvář s marketingovou manažerkou Ingrid Popovič? Povídat bude na téma “Grow with Google: Dovednosti 4.0 pro joby budoucnosti!”

14:30 – 15:00

Lagarto: Jan Hawelka

Jak rozjet podnikání v gastronomii, neztratit cíl a jít za svým v oboru, který Češi zařadili za posledních třicet let na úroveň supermarketů. Nejen o tom bude vyprávění s Janem Hawelkou, zakladatelem největšího horeca řetězce v Ústeckém kraji.

15:00 – 15:30

Pauza

V pauze mezi hlavními speakery si můžete projít expo a zúčastnit se soutěže s Českou spořitelnou a aplikací Myia o iPhone. Vyzkoušet také můžete občerstvení od food startupů – rozhodně navštivte stánek Cafeface, kde Vám naservírují zdarma skvělou kávu s Vaší podobou!

15:30 – 16:30

Dáme jídlo: Jan Matějů

Dáme jídlo už zachránilo nejednoho hladovce. Poslechněte si příběh jeho ředitele Jana Matějů a možná jeho zkušenosti zachrání Vaše budoucí podnikání!

16:30 – 17:00

Edhance

Edhance je jedním z nejnadějnějších vzdělávacích startupů, který svou kariéru řídí z Ústeckého kraje. Spolupracují s Mastercard, Nestle a na Festupu se těší na Vás! Zejména stávajícím i budoucím učitelům by jejich vystoupení nemělo uniknout.

17:00 – 17:30

OMS: Markus Krug

O podnikání v zábavním průmyslu Vám přijde vyprávět jeden z nepovolanějších – Markus Krug, režisér populárních One Man Show, které v čele s Kazmou vždy pohnou českým internetem a upoutají pozornost na správné téma!

17:30 – 18:00

Koho potkáte na expo?

Česká spořitelna

Českou spořitelnu netřeba představovat. Co je však zapotřebí zmínit, že díky ní můžete na Festupu soutěžit o iPhone, Sluchátka Beats a repráček JBL! Přijďte zkonzultovat svůj podnikatelský nápad!

 

aplikace Myia

Aplikace Myia Vás na Festupu propojuje s ostatními účastníky, informuje o aktualitách, umožňuje pokládat dotazy speakerům a navíc obsahuje soutěž podnikatelských nápadů o iPhone!

Saaczech

Saaczech je český sáček, který je vyráběný v chráněných dílnách z vyřazených vojenských a nákladních padáků. Směle tak konkuruje jednorázovým plastovým sáčkům a šetří životní prostředí!

Perkman: Kniha úspěchů

Perkman.cz je server, který přináší do Vašich životů více spokojenosti. Z jejich dílny je oblíbená Kniha úspěchů, což je nástroj pro zapisování pozitivních momentů. Pomáhá tak budovatvšímavost k pozitivním prožitkům a optimističtější náhled na svět. Přijďte si pro jednu!

 

Luckydes

Jsme dva architekti, kteří navrhují a zároveň vyrábí dřevěné výrobky pro naše nejmilejší. Jedná se především o domečky pro panenky a boudičky pro pejsky, u kterých můžeme využít své zkušenosti z architektury. Naleznete u nás však také menší předměty jako například deníčky miminek, bloky i bytové doplňky.

 

Mamavis

Mladá maminka Martina Štefanková díky své dceři přišla na nápad, jak zdokonalit tradiční Priessnitzovy zábaly. Po zaregistrování ochranné známky a získání patentových práv na zábalové pásy Mamavis rozvíjí spolu s dalšími členy týmu výrobu produktu, který nedávno získal certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt a byl nominován do TOP produktů Startup World Cup.

CzechInvest

CzechInvest, známou agenturu pro podporu podnikání a investic, není třeba blíže představovat. Přijďte na stánek zkonzultovat svůj podnikatelský nápad a zvyšte šanci na výhru v soutěži o iPhone!

 

Neobyčejný diář

V 17 letech se rozhodla, že chce dělat něco více, než sedět ve škole. A tak začala Veronika Šrédlová podnikat a vytvořila Neobyčejný diář. Prošla soutěží “Soutěž a Podnikej”a v 18 letech měla úspěšnou crowdfundingovou kampaň na Hithitu.

Felting design

Pod značkou Jana Stejskalová felting design vznikají designové výrobky z jedinečného přírodního materiálu – vlny. Stejně jako u oděvů i v novém projektu dětských capaček – dbáme na originalitu, ekologicky čistý postup výroby a kvalitu vstupního materiálu.

Zuzzle puzzle

Nekonečně hravé ručně malované skládačky pro všechny generace. Neuvěřitelné kombinace barev a tvarů a nekonečně mnoho možností poskládání! 🙂 Rozvijí jemnou motoriku, kombinatoriku, logicko-matematické myšlení a estetické vnímání.

 

PETMAT

Na příkladu nakládání s plastem spojujeme vědu, výzkum, pedagogiku, umění i architekturu v experiment ve snaze poukázat na zodpovědný přístup k našemu společnému životnímu prostředí. Věříme v kombinaci tvůrčích myslí s vědeckým přístupem a míříme vždy střemhlav tam, kde to vypadá na nový a napínavý pokus. Jsme si jisti, že v tom nejsme sami.

ICUK

Hlavní organizátor nesmí na místě chybět. Jsme Inovační centrum Ústeckého kraje, tvoříme funkční inovační ekosystém a přispíváme k pozitivní přeměně našeho regionu. Podporujeme začínající podnikatele díky našemu inkubátoru, nově se specializujeme na gastronomické projekty. Pozadu nezůstáváme ani s podporou zavádění inovací v zavedených firmách.

Špajz

Špajz – bezobalový obchod a kavárna, Pivovarská 5, Ústí nad Labem
Chceme kupovat jídlo a ne odpad.
Proto u nás najdete potraviny, drogerii a kavárnu bez obalu/ů. Myslíme si, že je důležité vybírat potraviny podle toho jak vypadají, voní a chutnají, ne podle toho jaký mají obal. Nákupem bez obalu šetříte planetu… a taky své zdraví a peněženku. 

Massna

Jsme dva nadšenci, kteří vyrábí sušené maso. Děláme to “my way” – vyrábíme podle vlastních receptur, ručně, poctivě, bez přidané chemie a jiných zbytečností. Najdete u nás netradiční kombinace chutí na třech druzích masa, jako například prase na citronech a hořčici, zázvorovu krůtu nebo výraznou chuť hovězího s chilli a kapkou medu.

Cafeface

Cafeface přidá Vaší kávě tvář. A to doslova. Na kvalitně připravenou kávu Vám vytiskneme téměř cokoliv – fotku, obrázek nebo logo a to vše v reálném čase a potravinářské kvalitě. Prostě se vyfotíte a za minutku máte svou fotku na capuccinu. 🙂 Na Festupu budeme jen od 14:30 do 16:30, zato s kávou zdarma!

Family Bakery

Family Bakery je rodinná cukrářská výrobna z Polep u Litoměřic, která je vyhlášená svými originálními cheesecaky a skvělými cupcaky. Jsou jednou z nejlepších začínajících firem v Ústeckém kraji a o jejich etických hodnotách a vynikajících cupcakes se už psalo i v tisku. Pokud chcete být originální a využít zákusky k zviditelnění vaší značky, zeptejte se týmu Family Bakery, jestli náhodou neumí natisknout vaše logo na cupcake nebo dort! 

Student School

Výuka cizího jazyka inspirovaná Montessori pedagogikou s cílem zvýšit sebevědomí svých klientů. Díky získanému partnerství s ústeckou univerzitou UJEP mohu nabízet smysluplnou praxi nadaným studentům, kteří stojí o rozšíření osobních zkušeností z oblasti pedagogiky. Tak jsem pro svou firmu získala neomezený zdroj lektorů různých předmětů, především výuky cizího jazyka. Jsem tak schopná reagovat na aktuální poptávku ze strany rodičů nebo různých společností.

SpecialistsGrid

Věděli jste, že lze celosvětově podnikat i z menšího českého města a že nemusíte mít kanceláře v Praze? Jsme technologický startup v oblasti e-commerce se sídlem v Londýně, ale všechny naše aktivity řídíme z globálního office v Mostě. A co vlastně děláme? Budujeme globální tržiště, na kterém zprostředkováváme prodej služeb IT společností nebo jednotlivců zákaznickým korporacím. Pokud se chcete dozvědět více, moc rádi se s Vámi setkáme a otevřeme spolupráci.

Bridge714

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak spojit soukromý život s prací? My jsme si stejnou otázku také kladli a přišli jsme na řešení jménem Work-Life Balance Centre BRIDGE714. Jedná se o místo, které spojuje kancelářské a coworkingové prostory pro práci, výuku cizích jazyků, programování nebo přednášky s kavárnou, vinotékou a relax zónou. I Vaše ratolesti budou mít svůj koutek v multifunkčních relaxačních prostorech, ve který na závěr dne sklidníte svoji duši meditací. A to vše pod jednou střechou v budově v Mostě. Co vy na to?

P!nk Store

PINKSTORE je malý obchůdek zaměřený především na ženy. Najdete zde skvělé fitness doplňky stravy – Ladylab, Curapil – péče o vlasy, Renovality – přírodní kosmetické olejíčky, úžasně padnoucí Freddy Jeans a bělící zubní pasty White Glo. Prostě vše co “nutně“ potřebujeme na jednom místě!:) Výrobky sama používám a mohu poradit s výběrem toho nejlepšího. Snažím se, aby se při návštěvě obchůdku všichni cítili spokojeně, odcházeli s úsměvem a dárečkem k nákupu navíc. Můj záměr byl přinést do Ústí nad Labem něco, co tu ještě není.

Bileto

Doprava propojuje lidi. My propojujeme dopravu. Jsme Bileto. Začínali jsme jako technologická firma, která chce zjednodušit cestování. Dnes nabízíme dopravcům nejlepší e-commerce platformu pro prodej jízdenek a budujeme skutečně moderní celostátní vyhledávač spojení. Zadejte adresu nebo název firmy a my už víme, odkud to pojede nejlépe. Ukážeme vám přesně, na které zastávce čekat i který spoj vás zajímá. Vypočítáme přesný čas celé cesty, nejen jízdní dobu mezi zastávkami. Všechno vám to ukážeme na mapě a když jste rozhodnuti, na jedno kliknutí vás vezmeme na e-shop, kde už jen potvrdíte a zaplatíte nákup jízdenky.

Pointa

Nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spisovatelům Pointa umožní vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy napříč knižním světem. Čtenářům pak kromě knih samotných Pointa přinese i možnost zapojit se do jejich vzniku. Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu.

Räumlich

Räumlich offers a service for architects and building companies which transforms 3D CAD drawings into a Virtual Reality application so that you can walk through the building as if it was built already. This ensures deep understanding of the project for the architect and his client, minimizing planning and communication errors, which reduces risk and follow-up costs.

EASYmap

V EASYmap se specializujeme na letecké fotomapy a 3D modely a vlastně všechno, k čemu se hodí drony. Používáme je k nejrůznějším účelům od inventarizace chráněných rostlin, přes mapování staveb a lomů, tvorbu modelů historických budov až po inspekce míst, kam není snadné se dostat. Pracujeme na vývoji nových technologií a nacházíme pro drony uplatnění tam, kde to dosud nikoho nenapadlo. Pro drony používané s rozumem, je totiž na světě ještě spousta místa.

SweetCity Ústí nad Labem

Stánek s kávou SweetCity zná snad každý student Pedagogické fakulty UJEP. Kdo za ním ale stojí? Jaké má záměry a jedná se jen o běžného podnikatele, nebo je v rukou nějakého studenta? Svou vizi a příběh nám přednese sám provozovatel stánku.

 

Cvičinka

Cvičinka je život, příroda, napojení. Poctivá ruční výroba zdravých tyčinek z čistě přírodních surovin bez použití chemie. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě surovin a produktů, které tvoříme. Najdete u nás tyčinky na energii i s proteinem, dále raw vegan rostlinné proteiny, oříšky a skvělé vegan gumové medvídky bez jakýchkoli umělých přísad, čistě přírodní. Ochutnejte a vychutnejte! 🙂

Butono

Butono je zcela yedinečná značka, která úplně obrací pravidla módy. Pomocí obyčejných knoflíků odstartovala Knofleekovou Revoluci. Stojí za ní obyčejný sedmnáctiletý Tadeáš a jeho neobyčejná parta. Přijď se podívat! Zažij něco nového! Zašij se k nám!

BellyBoo

BellyBoo® je česká rozvíjející se firma, která se zaměřuje na doplňky k oblečení pro těhotné ženy a maminky, které nosí své děti v šátku či ergonomickém nosítku. Proč jsme založili firmu BellyBoo®? Těhotenské a nosící bundy nám přišly příliš drahé a proto jsme začali šít praktické a stylové vsadky BellyBoo®, které mají za zlomek hodnoty těhotenské bundy mnohem širší využití. Přejeme si, aby zákazníci pocítili stejné nadšení jako my, když jsme si poprvé vyzkoušeli naší vsadku BellyBoo® a toto nadšení předávali dál. Při výrobě klademe důraz na praktičnost, kvalitu materiálu a precizní ušití. Vše pro Vás navrhujeme a šijeme s láskou v České republice.

PATRNEŘI

Akce probíhá pod záštitou Stanislava Rybáka, náměstka hejtmana Ústeckého kraje a rektora UJEP, RNDr. Martina Baleje, Ph.D.

Zásady zpracování osobních údajů najdete ZDE. See our personal data processing principles HERE.

Pořadatelem Festupu je Inovační centrum Ústeckého kraje. FestUp is organised by the Innovation Centre of the Usti Region.

www.icuk.cz; Tereza Váňová; vanova@icuk.cz